2 Ocak 2012 Pazartesi

GEÇEN HAFTANIN FOTOĞRAF ALBÜMÜ
* Cuma günü okuldan Nehir'i aldım, eve geldikten sonra bi halsizlik çocuğumda, anlamadım baştan, sonra "Anne enseme baksana, çok sıcak" deyince, ateşini bi ölçtüm ki 38.7 :( Amaninnnn, noldu çocuğuma tam da yılbaşı üstü, baktım sağına soluna, salgın varmış ya okulda, acaba suçiçeğimi diye, veeee bingooo, iki tane sırtında, iki tane ensede, doktoru aradım, takip edelim dedi Birol Bey, ettik takip tabii, ateş düşürücüler eşliğinde... Veee çiçek açtı kızımın heryeri, dudakları bile :( Bu hafta okul yok, raporlu, bekliyorum bakalım Ali Deniz'de de çıkacak mı???


* Yılbaşı güzel geçti, Elif bizdeydi, NTV izledik, çok güzeldi düetler ve 40 yılın şarkıları, bayıldım valla,  Diğer kanallarda hep diziler vardı, adam gibi yılbaşı programı yaptıkları için tebrik ederim NTV'yi...
* Keşan Müftüsü; bak bizim çocuklara da geldi Noel Baba ama kapıdan ;)

* Saat 12.00'da patlattık narları, sokağın orta yerine, en çok Halil'in attığı parçalandı, 2. ben, 3. Elif :)


* Bu sene "Çıkacağı varsa bi taneye de çıkar" deyip, bir tane çeyrek bilet aldım, çıkmadı tabii, amorti :(

* Cuma günü, ofiste yaptığımız çekilişin hediye takdim töreni vardı, Şerif Hoca'nın getirdiği pasta eşliğinde...* Bu da geçen hafta Melis'in annesi Deniz'in yaptığı köstebek pasta, ellerine sağlık şekerim...


 

3 yorum:

 1. oğlunuz ve kızınıza bayıldım :) gerçi ablamdan tanıyor gibiyim artık her zaman bahsediyor yakışıklı oglunuzu öpün benım için :)

  YanıtlaSil
 2. Bildim seni, sen İnci'sin... Teşekkürler, darısı başına diyelim...
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 3. Teşekkürler işallah :)

  Sevgiler inci

  YanıtlaSil

Yazın bi, lütfen yazın yaaa, merak ediyorum ne düşünüyosunuz ;)
Yorumunuz çıksın istiyorsanız eğer:
Blog sahibi değilseniz adı/url seçeneğini seçip ad kısmına adınızı yazın url kısmını boş bırakın, yorumunuzu postalayın, aksi takdirde, çok istememe rağmen gelemiyor yorumlarınız :)

Bunlar da var...

İlginizi çekebilecek bağlantılar.