17 Ocak 2012 Salı

FOTOĞRAF ALBÜMÜ!

Bu hafta albümde pek fotoğraf yok, Ali Deniz'in hiç yok, çünkü çocuğum bir haftadır hasta, bırakın poz vermeyi, gözünü açamadı malesef, öksürük, kusma, burun akıntısı vs... En son hiçbir şey yemeyip, kusması da kesilmeyince cuma günü acilde serum ve hava verildi, antibiyotiğe başlandı... Çok fena çocukların hasta olması, içim eridi kuzumu öyle gördükçe...

2012'nin ilk gününe Nehir'in suçiçeği ile girdik, sonrasında benim hastalığım ardından da Ali Deniz'inki... Bitecek inşallah... Bugünümüze şükür...


Bu Nehir'in babasına okulda yazdığı mektup; konu Uludağ gezisi, Nehir'in su çiçeği olup okula gidemediği hafta dağıtılmış geziyle ilgili kağıtlar ama kızım onu alamasa da bu mektupla çok güzel özetlemiş; Uludağ'a gezi var baba, birlikte gidelim, 75 (lira) cumartesi, nolur nolur nolur ;)
 Anne tarafından " Bi damlacık çocuksun, ne işin var Uludağ'da!" şeklinde konu kapatıldı tabii :)))

 Bu fotoğrafları dün akşam kar yeni başladığında Üniversitenin terasından çektim...Dün akşam Nehir'i okuldan aldıktan sonra bunlar da...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazın bi, lütfen yazın yaaa, merak ediyorum ne düşünüyosunuz ;)
Yorumunuz çıksın istiyorsanız eğer:
Blog sahibi değilseniz adı/url seçeneğini seçip ad kısmına adınızı yazın url kısmını boş bırakın, yorumunuzu postalayın, aksi takdirde, çok istememe rağmen gelemiyor yorumlarınız :)

Bunlar da var...

İlginizi çekebilecek bağlantılar.