4 Mart 2014 Salı

HOBİNİSAT BLOGGER ŞENLİĞİ DÜZENLİYOR...

Hobinisat Blogger Şenliğiwww.hobinisat.com el yapımı ürünlerimizi, hobilerimizi paylaştığımız ve eğer istersek de satabildiğimiz bir site. Bu hizmetleri için aracı ya da komisyon ücreti ödemiyorsunuz. Bu siteyi duymadım diyorsanız hemen bir göz atmanızı tavsiye ederim.
www.hobinisat.com biz bloggerlara keçe set hediye ediyor. Tam 10 renk keçe ve keçe yapıştırıcı ile birlikte hediyemiz olacak. Hediye için çekiliş yok! Katılan ilk 20 blogger çekilişsiz, kurasız bu hediyeye sahip olacak.
Yapmanız gereken;
-           www.hobinisat.com sayfasına üye olmak
-          5 farklı ürün (ürününüz yoksa sayfaya uygun paylaşım) eklemeniz
-          Bu duyuruyu benim yaptığım gibi bloğunuzda duyurmanız
-          Duyuru link ve www.hobinisat.com kullanıcı adınızı info@hobinisat.com adresine ulaştırmanız
Eğer isterseniz https://www.facebook.com/hobinisat?ref=hl sayfalarını da izleyebilirsiniz. Eğlenceli paylaşımlar yapıyorlar.


2 yorum:

 1. Sanırım bu postu aynen blogumuzda yayınlıyoruz.Yani eğer sakıncası yoksa ben öyle yaptım.Sayenizde bu etkinlikten haberdar oldum teşekkür ederim :)
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. A.Diğdem Doğan, evet bu metni hobinisat sitesi gönderdi. Kendileriyle iletişime geçebilirsiniz, info@hobinisat.com dan
   Rica ederim, ben teşekkür ederim yorum için :)
   Sevgiler

   Sil

Yazın bi, lütfen yazın yaaa, merak ediyorum ne düşünüyosunuz ;)
Yorumunuz çıksın istiyorsanız eğer:
Blog sahibi değilseniz adı/url seçeneğini seçip ad kısmına adınızı yazın url kısmını boş bırakın, yorumunuzu postalayın, aksi takdirde, çok istememe rağmen gelemiyor yorumlarınız :)

Bunlar da var...

İlginizi çekebilecek bağlantılar.