30 Temmuz 2012 Pazartesi

KAHPERENGİ-HANDE ALTAYLI VE BİRİ NAKIŞIMI GÖZETLİYOR 2

KAHPERENGİ okumayı çok istediğim bir kitaptı, baktım ki kütüphanede var ama okuyucuda gözüküyor, Cuma günü başkasının ayırttığı kitabın kimde olduğunu öğrendim, aradım ve dedim ki "Şule, Hande Altaylı'nın kitabı sendeymiş, bitirdiysen kütüphaneye vermeden önce ben alabilir miyim, teslim ederim pazartesi sabahı kütüphaneye", o da sağolsun verdi bana. Şimdi, sıradakinin  hakkını gaspettiğimden vicdan yaptım diye biraz ama esasen kitap çok güzel diye, tıpkı yazarın önceki iki kitabı gibi elden bırakılamayan kitaplardan biri diye, çabucak okudum 300 küsür sayfalık kitabı... Hafta sonu kâh Ali Deniz'i uyuturken, kâh Nehir'e ödev yaptırırken, kâh mücver kızartırken okudum okudum ve Pazar gecesi bitirdim :)
Hızlı okumayla ilgili pratikler vardı internette, onlara yeniden bakıp, hergün çalışmalı, daha daha hızlı okumalı...
Tavsiye ediyorum alın okuyun, sonra deyin ki siz de benim gibi kendi kendinize "Okumak, eğitim görmek herkes için şart ama kapana kısılmış kız çocukları için, fakir kız çocukları için daha bi şart"OKUYUN...


Hal böyle olunca da etamine çok vakit ayıramadım, azcık işleyebildim...

Son durum budur...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazın bi, lütfen yazın yaaa, merak ediyorum ne düşünüyosunuz ;)
Yorumunuz çıksın istiyorsanız eğer:
Blog sahibi değilseniz adı/url seçeneğini seçip ad kısmına adınızı yazın url kısmını boş bırakın, yorumunuzu postalayın, aksi takdirde, çok istememe rağmen gelemiyor yorumlarınız :)

Bunlar da var...

İlginizi çekebilecek bağlantılar.